12 października 2017 21:17 | Komunikaty

"Nauczyciel na Medal"

„Głos Szczeciński” wspólnie z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego panem Olgierdem Geblewiczem, pragnie zaprosić do udziału w konkursie „Nauczyciel na Medal”.

Celem akcji jest nagrodzenie charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Poszukiwani są nauczyciele, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem.

Zgłaszać nauczycieli można w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.

Zgłosić kandydatów można poprzez ankietę, która załączona jest wraz ze szczegółowymi informacjami na portalu www.gs24.pl/nauczycielnamedal.

Z pozdrowieniami Anna Zawiślak

e-mail: anna.zawislak@polskapress.pl