Uwaga!!! Wywiadówki i konsultacje odbywają się we wtorki.::Świetlica szkolna jest czynna od 6:30 do 16:00

Komunikaty

10 października 2016 19:26 | Komunikaty

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI w Gorzowskim Teatrze Juliusza Osterwy

 

9 października 2016 r. POZYTYWNIE ZAKRĘCENI z naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu pt. „Mały Książę” przygotowanym przez artystów gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy.

Ten pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia okazał się strzałem w dziesiątkę.


Zapraszamy na następny wyjazd do Filharmonii w Gorzowie na koncert „Tańce świata”, który planujemy 20 listopada (niedziela).


Cena wyjazdu 46 zł. Zapraszamy.

Chętnych (tak dzieci jak i rodziców, babcie i dziadków …) prosimy o zgłaszanie się do p. L. Kopciewicz.


 

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej - Woytek Mrozek / klarnet solo, dyrygent, kompozytor, aranżer

Tańce Świata to nie pierwsza muzyczna podróż po różnych zakątkach naszej planety, w jaką Filharmonia Gorzowska zabierze całe rodziny. Tym razem naszym przewodnikiem będzie znakomity polski muzyk VOY’M – Woytek Mrozek, który wystąpi z orkiestrą jako solista, grając na klarnecie, a jednocześnie poprowadzi ją jako dyrygent. Muzycy zafundują nam prawdziwą muzyczną ucztę, obfitującą w etniczne smaki i smaczki. Jednym z nich będzie z pewnością gra na tradycyjnych instrumentach, takich jak cymbały mołdawskie, dudy, surma czy klarnet arabski. Pośród tańców etnicznych nie zabraknie zaś tańca słynnego Greka Zorby, będą również rytmy i melodie bałkańskie, tureckie, żydowskie, karpackie, mołdawskie, węgierskie i rumuńskie. To koncert, podczas którego nogi nie ustoją w miejscu. Każdy, kto przyjdzie, może również liczyć na miły bonus, jakim będzie olbrzymia dawka pozytywnej etno-energii


Przeczytano: 1102 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: