Uwaga!!! Wywiadówki i konsultacje odbywają się we wtorki.::Świetlica szkolna jest czynna od 6:30 do 16:00

Aktualności

28 września 2020 19:43 | Aktualności

Wykaz kół zainteresowań

Lp.

Rodzaj zajęć

Klasy

Termin

Sala

Prowadzący

1.

Gry i zabawy dydaktyczne

I

Poniedziałek

11.50-12.35

s.22

p. Izabela Kąkolewska

2.

Koło plastyczne

I-III

Wtorek

11.50-12.35

s.13

p. Grażyna Hancz

3.

Koło plastyczne

I

Poniedziałek

12.45-13.30

s.15

p. Olga Konopnicka-Wysocka

4.

Koło rękodzieła

I-III

Środa

11.50-12.35

s.20

p. Małgorzata Olejniczak

5.

Koło matematyczne

I-III

Piątek

11.50-12.35

s.125

p. Karolina Kowalska

6.

Koło matematyczne

I-III

Czwartek

8.00-8.45

s.121

p. Małgorzata Masłyk

7.

Koło teatralno-czytelnicze

I-III

Środa

11.50-12.35

s.21

p. Magdalena Kobylarz

8.

Gry logiczne

I-III

Czwartek

12.45 – 13.30

s.11

p. Agnieszka Gołąb

9.

Koło matematyczne

III

Czwartek

11.50-12.35

s.124

p. Justyna Szlaska

10.

Koło matematyczne

III

Środa

11.50-12.35

s.123

p. Weronika Radecka

11.

Koło matematyczne

III

Poniedziałek

12.45-13.30

s.122

p. Małgorzata Król

12.

Koło artystyczne „Sztuka i ja”

I-III

Wtorek

11.50-12.35

świetlica

p. Klaudia Szczepkowska, p. Regina Ulas, p. Justyna Wilkowska

13.

Koło wokalne grupa II

I-III

Czwartek

12.45- 13.30

s.124

p. Piotr Marcinkiewicz

14.

Koło dla uczniów uzdolnionych matematycznie

III-IV

Piątek

13.40 – 14.25

s.210

p. Renata Mol

14.

Koło języka angielskiego

IV

Wtorek

13.40-14.25

s.112

p. Dagmara Rajkiewicz

15.

Chór szkolny grupa I

IV-VI

Wtorek

12.45 – 13.30

s.6

p. Klaudia Szczepkowska

16.

Koło wokalne grupa I

IV-VI

Poniedziałek

13.40 – 14.25

s.117

p. Piotr Marcinkiewicz

17.

Koło plastyczne

V-VI

Poniedziałek 13.40 – 14.25

s.109

p. Violetta Ciszek

18.

Chór szkolny grupa II

V-VI

Czwartek

13.40 – 14.25

s.6

p. Klaudia Szczepkowska

19.

Koło matematyczne

VI

Środa

13.40-14.25

s.210

p. Marzena Ulas

20.

Koło języka niemieckiego

VI

Poniedziałek

13.40 – 14.25

s.118

p. Rozalia Pieczonka

21.

Koło taneczne - zumba

IV-VII

Poniedziałek

13.40 -14.25

SM

p. Karolina Gadowska

22.

Koło informatyczne

II - III

Wtorek

14.35 – 15.20

s.215

p. Joanna Różalska-Karpiniec

23.

Koło polonistyczne

IV-VIII

Środa

13.40-14.25

s.212

p. Agnieszka Kasprzyk

24.

Zajęcia tenisa stołowego dla dziewcząt

IV-VIII

Czwartek

13.40- 14.25

Łącznik OSiR

p. Justyna Pawłowska

25.

Koło taneczne

IV-VIII

Środa

13.30-14.30

s.lustrzana

p. Karolina Więsek

26.

Koło taneczne II grupa

IV-VIII

Czwartek

14.00 – 15.00

s. zielona

p. Karolina Więsek

27.

Koło teatralne

IV-VIII

Czwartek

13.40-14.25

s.106

p. Magdalena Wróblewska

28.

Klub mediatora

VII-VIII

Czwartek

14.35 – 15.20

s.9

p. Eryka Bazal

29.

Koło historyczne

IV-VIII

Wtorek

14.30-15.15

s.106

p. Anna Paprocka

30.

Koło filmowe

IV-VIII

Poniedziałek

13.40-14.25

biblioteka

p. Weronika Zgłobicka-Golczyk

29.

Koło chemiczne

VII-VIII

Czwartek

14.3 – 15.20

s.8

p. Barbara Mazur - Chrzanowska

30.

Koło języka angielskiego

VIII

Wtorek

14.35 – 15.20

112

p. Karolina Żarczyńska

31.

Koło matematyczne

VIII

Wtorek

8.00 – 8.45

s.104

p. Agnieszka Urbaniak

Przeczytano: 134 razy. Wydrukuj|Do góry