18 września 2020 14:11 | Aktualności

Akcja Sprzątanie Świata

W dniu 18.09.2020r . ,jak co roku odbyła się w naszej szkole Akcja Sprzątanie Świata pod hasłem :  "PLASTIK? REZYGNUJĘ.REDUKUJĘ.SEGREGUJĘ "

W ramach akcji uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach, na których zdobyli wiedzę w zakresie ochrony środowiska. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią Covid -19 nie organizowaliśmy dużej akcji ekologicznej jak co roku poza terenem szkoły. Skupiliśmy się na zajęciach teoretycznych w klasach. Ponadto postanowiliśmy, że wzbogacimy środowisko poprzez posadzenie na terenie szkolnym kilku krzewów, które otrzymaliśmy z Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

Serdecznie dziękujemy darczyńcom za okazane wsparcie .