01 lipca 2020 21:34 | Aktualności

SIATKARSKIE ZMAGANIA

Ostatni tydzień nauki zdalnej był niezwykle pracowity dla uczniów klas 5 i 6 uczęszczających na zajęcia z mini piłki siatkowej. Po długiej (od 16.03 do 02.06) przerwie związanej
z pandemią zawodnicy wznowili treningi przygotowując się do udziału w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving w kategorii “3” i “4”.

Grupa chłopców z klas piątych Jan Streich, Marcel Pietryszak, Tomasz Markowski, Ksawery Woźniak reprezentowała szkołę i klub na turnieju, który odbył się 24.06.2020 w Szczecinku,w którym wywalczyli VI miejsce w naszym województwie.

Chłopcy z klas szóstych Jakub Huska, Aleksander Kacprzak,Maksymilian Podgórski, Mateusz Podkowa, Bartosz Łuczak, Oskar Makowski dzień później 25.06.2020 uczestniczyli w turnieju “4” w Kołobrzegu zajmując bardzo dobre IV miejsce   w województwie.

R.K.

Gratulacje! Brawo chłopcy!!!