20 stycznia 2020 22:16 | Aktualności

Niedzielny koncert kolęd

W niedzielę  19.01.2020r. chór  ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi
w Pyrzycach pod kierunkiem pani Klaudii Szczepkowskiej kolędował w kościele NMP Bolesnej w Pyrzycach,.

Celem występu było upowszechnianie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja pracy chóru-uczniów SPzOI w Pyrzycach,  w środowisku lokalnym, wzmocnienie więzi z parafią NMP Bolesnej w Pyrzycach i  wspólne kolędowanie.

Z radością, w miłej atmosferze,  wśród bożonarodzeniowej dekoracji kościoła  młodzi artyści zaprezentowali  kolędy „Wśród nocnej ciszy”, „Mizerna cicha”, Przybieżeli do Betlejem” , „Lulajże Jezuniu”, „Goreje gwiazda” „Złota Jerozolima”,  „Do szopy” i „Dzisiaj w Betlejem”.

Publiczność składająca się z rodziców i rodzin uśmiechniętych śpiewaków , parafian i miłośników kolędowania nie kryła zadowolenia i nagrodziła występ gromkimi brawami.
Cieszymy się z udanego kolędowania oraz z tego, że  mieszkańcy Pyrzyc mieli możliwość obejrzenia naszego koncertu za pośrednictwem TV AURA.

Gratulujemy  występu i czekamy na kolejne prezentacje chóru.

Ewa Jędrzejczak