13 grudnia 2019 20:42 | Aktualności

Rozgrywki sportowe

11 grudnia w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się rywalizacja sportowa klas IV, w ramach integracji szkolnej. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali następujące konkurencje: skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską w tył, bieg sztafetowy oraz gra w cztery ognie. Podczas wykonywania tych konkurencji widać było ogromne zaangażowanie. Emocji było wiele, co było słychać podczas dopingu siedzących na trybunach rodziców oraz uczniów. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w zawodach sportowych.