04 kwietnia 2018 22:02 | Aktualności

„WIĘCEJ KULTURY W SZKOLNE MURY” – PODSUMOWANIE PROJEKTU

W naszej szkole od grudnia do marca realizowany był projekt „Więcej kultury w szkolne mury”.

W ramach projektu poszczególne klasy realizowały różnorodne zadania. Efekty można było oglądać na tablicach koło biblioteki szkolnej. Tam znalazły się prace wykonane przez klasy i poszczególnych uczniów.

26.03.2018 roku uczniowie klas I-III oglądali  przedstawienie pt. „Więcej kultury w szkolne mury”, a uczniowie klas IV –VII wzięli udział w „Potyczkach z kulturą w tle”. Natomiast koło dziennikarskie przygotowało gazetkę, w której znalazły się zdjęcia z projektu oraz wiersze z konkursu literackiego.

P. wicedyrektor Beata Matysiak wręczyła dyplomy i nagrody wyróżnionym  uczniom w konkursie plastycznym „Kulturalni w domu, w szkole i na ulicy” i literackim „Kultura i szacunek tworzą mój dobry wizerunek”.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie podczas realizacji projektu.