13 lutego 2018 21:15 | Aktualności

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Pyrzycach

Z okazji jutrzejszych Walentynek oraz minionego już Święta Babci i Dziadka klasa III h (przy pomocy Koła Caritas i siostry Eweliny) wybrała się z przedstawieniem do Domu Pomocy Społecznej w Pyrzycach.

Humorystyczny występ pt.  ,,Familiada", przebrania dzieci za babcie i dziadków, wspólne śpiewanie takich hitów jak ,,Szła dzieweczka do laseczka",  ,,Stokrotka" oraz karty upominkowe własnoręcznie wykonane przez dzieci bardzo spodobały się podopiecznym placówki.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i słodki poczęstunek! :)