11 lutego 2018 21:10 | Aktualności

Konkurs " Energia geotermalna skarbem środowiska"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie plastycznym pt: "Energia geotermalna skarbem środowiska", organizowanym przez Geotermię Pyrzycką.

09 lutego 2018 r. podczas uroczystości związanych z zakończeniem budowy odwiertu G T - 1 bis w Urzędzie Miejskim zostały wręczone zwycięzcom nagrody.

Miło nam poinformować, że:
I miejsce zdobył uczeń z klasy IV b Woźniak Ksawery (opiekun Eugenia Czabanowska),
III miejsce Zuzanna Pawlik z klasy IV d (opiekun Beata Łabiga)
Wyróżnienie otrzymał Maciej Wróbel z klasy V e  (opiekun Eugenia Czabanowska)

GratulujemyZmieszany

Wszystkie prace uczniów zostaną wystawione w dniach od 12 do 17 lutego 20018 r. w Pyrzyckim Domu Kultury. Zachęcamy do obejrzenia.