09 stycznia 2018 21:24 | Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY 2018

Dnia 08.01.18r. odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 0 – III. W tym roku motywem przewodnim zabawy był świat Troli.

W trakcie balu odbyło się wiele konkursów, zabaw i tańców integracyjnych połączonych z  piosenkami znanymi i lubianymi przez dzieci. Przed balem każdy uczeń wziął udział w sesji zdjęciowej, dzięki której na długo zapamięta ten wesoły dzień. Niezapomnianą atrakcją dla dzieci był „sztuczny śnieg” puszczany w głąb sali przez animatora.

Wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie, za co każda z klas otrzymała słodki poczęstunek.

Izabela Kąkolewska