09 stycznia 2018 21:14 | Aktualności

„GOŚCINNY WYSTĘP W MAŁYM KOŚCIELE”

W słoneczne, świąteczne przedpołudnie  06.01.2018r. zawitaliśmy z jasełkowym występem w Parafii p.w. NMP Bolesnej w Pyrzycach. Nasz orszak Trzech Króli wraz z  pozostałymi małymi aktorami przeszedł uroczyście przez kościół, a następnie uczestniczył we mszy świętej.

Zwieńczeniem uroczystości był nasz występ jasełkowy, który okazał się  także dobrym momentem dla zaprezentowania się rodzicom i krewnym. Na nasze zaproszenie w uroczystości uczestniczyła także dyrektor szkoły, pani Alina Janił.

Klasa 2 b z p. Magdą , p. Jolą  oraz p. Ewą Jędrzejczak