09 stycznia 2018 21:05 | Aktualności

„Z KOLĘDĄ I UŚMIECHEM W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ W PYRZYCACH”

Święta Bożego Narodzenia to czas życzliwości i dobrych życzeń. My z takimi życzeniami udaliśmy się do Domu  Pomocy Społecznej w Pyrzycach, by podzielić się kolędą i jasełkowym występem. Nie zabrakło wzruszeń, ale też przygotowanych przez nas i naszych rodziców podczas mikołajkowych warsztatów upominków - pierniczków i ozdób porcelanowych na choinkę. Były też piękne kartki przygotowane przez starszych uczniów naszej szkoły z Koła Rękodzieła .

W tym szczególnym wydarzeniu towarzyszył nam chórek dziewcząt z klasy IV wraz z panią Ewą Jędrzejczak.
                                                                                                           Klasa 2 b z panią Magdą i panią Jolą