11 listopada 2017 17:46 | Aktualności

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 10.11.2017 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście: zastępca burmistrza Pyrzyc pan Robert Betyna i ksiądz dziekan Grzegorz Harasimiak.

W przygotowaniu apelu wzięli udział uczniowie klasy 6a, 4a i 3a.  Podczas widowiska można było wysłuchać recytacji utworów patriotycznych, obejrzeć krótką prezentację na temat rozbiorów, a także dwa układy taneczne do utworów „Pierwsza Kadrowa” (Koło Taneczne)  i „Przybyli ułani” (kl. 3b). Całość uświetnił śpiew chóru OTTONUTKI.

Na wiecęj zdjęć zapraszamy do ZAKŁADKI GALERIA