Uwaga!!! Wywiadówki i konsultacje odbywają się we wtorki.::Świetlica szkolna jest czynna od 6:30 do 16:00

Nasze osiagnięcia

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  w Pyrzycach w konkursach i zawodach sportowych

w I okresie  roku szkolnego   2019/2020

 

Poz.

Nazwa  konkursu

Ranga imprezy

Nagrody/miejsca/ wyróżnienia

Laureat

Opiekun

1.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moja Mleczna Kraina” zorganizowany przez Polski Związek Hodowców Bydła

Konkurs wojewódzki

Kat.1 – wyróżnienie

 

Kat.3- wyróżnienia

Maja Wrońska, kl.2 d

 

Mateusz Podkowa, 6f

Zuzanna Betyna, 7c

O.Konopnicka - wysocka

 

Violetta Ciszek

Violetta Ciszek

2.

Konkurs plastyczny organizowany przez PDK „Jesienią malowane”

Konkurs powiatowy

nagroda

 

nagroda

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

Maja Wrońska, 3d

 

Amelia Markowska,1b

Emilia Markowska,1b

 

Lena Bartczak,1a

Alicja Mikuła,5e

Michał Ziobrowski,3c

 

Kaja Giergiel, 6e

Zuzanna Ostrowska,7e

Olga Konopnicka-Wysocka

Małgorzata Masłyk

Małgorzata Masłyk

Karolina Kowalska

Ewa Pociecha

Grażyna Hancz

 

Violetta Ciszek

Violetta Ciszek

 

3.

Szkolny Konkurs Plastyczny SKO „Żyrafa Lokatka”

Konkurs szkolny

3 miejsce

Wyróżnienie

I miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

III miejsce

II miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

I I miejsce

 

II miejsce

II miejsce

 

II miejsce

Michał Ziobrowski,3c

Wojciech Jonasik, 3c

Jędrzej Obarzanek, 1c

Adrianna Prokopowicz, 1c

Laura Gędek, 1c

Adrian Major,1c

Małgorzata Karpiniec,2d

Karol Demucha, 2a

Joanna Cygańska,2c

Maciej Kruczkowski, 2c

Ida Banaszczyk, 1b

Aleksandra Prodan, 2a

Filip Kulasa, 1a

Grażyna Hancz

Grażyna Hancz

M. Kobylarz

 

M. Kobylarz

 

M. Kobylarz

M. Kobylarz

M. Król

 

H. Krysiak

W. Radecka

W. Radecka

 

M. Masłyk

 

H. Krysiak

K. Kowalska

4.

Konkurs  przedmiotowy - geografia

Etap szkolny

Konkurs kuratoryjny

Zakwalifikowanie  do etapu rejonowego

Paweł Lichota,8d

Hubert Betyna, 8c

Ewa Pociecha

5.

Konkurs przedmiotowy –

 fizyka

Etap szkolny

Konkurs kuratoryjny

Zakwalifikowanie  do etapu rejonowego

Cyprian Łojek, 8c

Bartosz Burda, 8a

Edyta Grzesiak

6.

Konkurs przedmiotowy –

biologia

Etap szkolny

Konkurs kuratoryjny

Zakwalifikowanie  do etapu rejonowego

Hanna Zielińska,8d

Jarosław Polewczak-8c

Eugenia Czabanowska

7.

Konkurs Przedmiotowy –

Język niemiecki

Etap szkolny

Konkurs kuratoryjny

Zakwalifikowanie  do etapu rejonowego

Kołoszycz Tomasz, 8d

Jarząbek Jakub Piotr, 8b

Magdalena Szymoniak

8.

Konkurs wiedzy o społeczeństwie

Etap szkolny

Konkurs kuratoryjny

Zakwalifikowanie  do etapu rejonowego

Burda Bartosz, 8a

Lichota Paweł, 8d

Joanna Zienkiewicz

9.

Udział i organizacja na terenie szkoły konkursu Szkolne Przygody Słodziaków organizowanego przez sieć sklepów BIEDRONKA (stworzenie magicznego drzewa, inscenizacja proekologiczna z udziałem dzieci, głośne czytanie )

Konkurs Ogólnopolski

 

 

M. Kobylarz

10.

Towarzyski turniej mini piłki siatkowej chłopców w kategorii "4" w Gorzowie

-

I miejsce

Drużynowo

Jakub Huska, Igor Świercz, Aleksander Kasprzak, Maksymilian Podgórski, Szymon Petryszak

Rafał Krzentowski

11.

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców w kategorii "3" im. Bogusława Kowalika w Międzyrzeczu

Konkurs ogólnopolski

V miejsce

Jan Streich, Alan Rzepka, Ksawery Woźniak i Tomasz Markowski

Rafał Krzentowski

(Bożena Tołoczko)

12.

Szkolny Konkurs „Pod Skrzydłami Dobrego Anioła”

Etap szkolny

I miejsce

 

 

III miejsce

Zuzanna  Niekorek 3c,

Zofia Niekorek 3c

Dominika Paplicka,3c

Grażyna Hancz

 

Grażyna Hancz

13.

Międzyszkolny  Rodzinny  Konkurs „Pod Skrzydłami Dobrego Anioła”

Etap wojewódzki

III miejsce w kategorii Najsympatyczniejszy Anioł

Zuzanna Niekorek, Zofia Niekorek

Grażyna Hancz

Ewa Jędrzejczak

14.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Etap szkolny

KLASY I - III

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego:

 

 

Wyróżnienie:

 

 

 

KLASY IV – VIII

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego:

 

Wyróżnienia:

 

 

 

 

 

Paulina Olejnik,1c

Kaja Kawalec, 3c

Adam Wójtowicz, 2d

 

D. Paplicka, 3c

A. Tubajewska, 1b

M. Karpiniec, 2d

R. Manowski, 4b

A. Szczepkowska, 5e

 

Zuzanna Szydło, 7f

Zofia Kraśniańska, 7b

 

 

Hanna Piepióra, 5b

Kaja Giergiel, 6e

Wiktoria Sobczak, 5e

 

Organizowały: M. Wróblewska,
 G. Hancz

 

M. Kobylarz

G. Hancz

M. Król

 

Grażyna Hancz

M. Masłyk

 

 

 

15.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego –  I etap

Konkurs szkolny

Przejście do następnego etapu:

 

Nadia Burda

Piotr Brzuśnian – Słowiński,

Hanna Zielińska

Joanna Lipik- Pełka

K. Żarczyńska

J. Gołębiowska

M. Szulczewska

16.

Konkurs Języka Angielskiego

Etap wojewódzki

 

Piotr Brzuśnian – Słowiński, 8a

Nadia Burda, 8b

Justyna Gołębiowska

17.

Szkolna Olimpiada Ortograficzna dla klas II i III

Konkurs szkolny

Mistrz Ortografii klas II

Mistrz Ortografii klas III

Paweł Ptasznik, 2d

Aleksandra Terlecka, 3d

M. Król

O. Konopnicka - Wysocka

18.

Konkurs plastyczny „Świat Praw Dziecka widziany oczami dzieci”

Konkurs wojewódzki

wyróżnienie

-

Mateusz Podkowa

Julita Sadłoń
Violetta Ciszek

19.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego –  I etap

Konkurs szkolny

Przejście do następnego etapu:

 

Nadia Burda

Piotr Brzuśnian – Słowiński,

Hanna Zielińska

Joanna Lipik- Pełka

K. Żarczyńska

J. Gołębiowska

M. Szulczewska

20.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym  dziewcząt i chłopców ID(Igrzyska dzieci) (klasy IV-VI) dziewczęta

chłopcy

Mistrzostwa Powiatu

 

 

 

III miejsce

IV miejsce

drużynowo

Krzysztof Kędziora

21.

 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym  dziewcząt i chłopców IMS(Igrzyska Młodzieży szkolnej) (Klasy VII-VIII)

Dziewczęta

Chłopcy

Mistrzostwa Powiatu

 

 

 

 

II miejsce

IV miejsce

drużynowo

Krzysztof Kędziora

22.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej  Dziewcząt IMS (klasy VII-VIII)

dziewczęta

Mistrzostwa Powiatu

 

III miejsce

drużynowo

Krzysztof Kędziora

23.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt IMS.(klasy VII-VIII)   OSIR Pyrzyce

Zawody powiatowe

I miejsce

drużynowo

Krzysztof Kędziora

24.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców ID (klasy IV-VI)

Zawody powiatowe

I miejsce

drużynowo

Krzysztof Kędziora

25.

Igrzyska w grze zespołowej  Boule

Zawody powiatowe

I miejsce

Drużynowo

Piotr Maduzia,5a

Kacper Kostrzewa, 5a

Nela Augustyniak, 5d

Maja Kostro, 5a

Karolina Gadowska

26.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach

Zawody powiatowe

I miejsce - chłopcy

A. Nowak, 6b

D. Kostecki,5g

W. Kaczorowski 5c,

W. Paplicki, 5g

Ł. Łuszczyk, 6f

N. Karpiński, 5b

M. Łabiszewski,5c

K. Kontroniewicz,5c

B.Łuczak, 6d

J. Huska,6d

M. Kowalski, 5f

 

Krzysztof Kędziora

Gabriela Czaja

Wojciech Piwowarczyk

27.

Konkurs Języka Polskiego

Etap szkolny

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Hanna Zielińska, 8d

M. Wróblewska

28.

Konkurs Języka Polskiego

Etap rejonowy

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

Hanna Zielińska, 8d

M. Wróblewska

29.

Konkurs Języka Polskiego

Etap wojewódzki

-

Hanna Zielinska, 8d

M.Wróblewska

30.

Konkurs „Architektoniczny Lapbook II RP”

 

Wyróżnienie, klasy 4-6

Kaja Giergiel, 6e

 

31.

Konkurs plastyczny „Misie z naszej biblioteki”

Konkurs szkolny

I nagroda

 

II nagroda

 

Wyróżnienie:

Maciej Kruczkowski,2c

Jędrzej Obarzanek,1c

 

W. Wudarczyk, c3

W. Radecka

 

M. Kobylarz

 

G. Hancz

 

 

 

32.

I Szkolny Konkurs na Kalendarz Adwentowy dla klas I-III

Konkurs szkolny

I nagroda

 

II nagroda

 

III nagroda

Tymon Pietruszkiewicz, 1b

Zofia Ostrowska, 1a

 

Julia Piotrowska,1a

M. Masłyk

 

K. Kowalska

 

K. Kowalska

 

 

 

II OKRES 

 

 

Poz.

Nazwa  konkursu

Ranga imprezy

Nagrody/miejsca/ wyróżnienia

Laureat

Opiekun

33.

Mały Konkurs Recytatorski (PDK)

Konkurs powiatowy

Laureat

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Zofia Kraśniańska, 7b

 

Hanna Piepióra, 5b

Kaja Kawalec, 3c

Kaja Giergiel, 6e

Zuzanna Szydło, 7f

Iwona Sobczak

 

M. Wróblewska

G. Hancz

Iwona Sobczak

Iwona Żurawska

34.

 

Kangur Matematyczny

Konkurs ogólnopolski

 

Wyróżnienia

 

 

Bianka Kurosz 5d

Kaja Giergiel 6e

Oliwia Siwek 6d

 Szymon Petryszak 6d

Hanna Zielińska 8d

 

 

 

 

 

 

35.

Konkurs plastyczno - czytelniczy „Bohater literacki- mój autorytet 2020” MBP w Międzyzdrojach

Konkurs ogólnopolski

Oczekiwanie na wyniki – konkurs przełożono na inny termin

Natalia Walkarz, 6c

V. Ciszek

36.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Konkurs wojewódzki

Finalista

8m. na 127 uczestników (brak 1 pkt.do tytułu laureata)

Paweł Lichota, 8d

E. Pociecha

37.

 

 

„Najfajniejszy słownik obrazkowy w jęz. niemieckim”(klasy 4-8)

Konkurs szkolny

I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

Tomasz Markowski, 4b

Natalia Walkarz, 6c

Nikola Róg, 5c

(okres nauki zdalnej)

38.

Konkurs historyczny w ramach projektu edukacyjnego Akademia Antyczna  „Konkurs na projekt gazety codziennej” klasy IV-VI: GRECKIE NEWSY

Konkurs wojewódzki

I miejsce

Kaja Giergiel,

Kacper Cichowicz,

Zuzanna, Julia Barnik (zespół)

 

A.Paprocka

39.

Konkurs historyczny w ramach projektu edukacyjnego Akademia Antyczna „Konkurs na projekt gazety codziennej” klasy IV-VI:  GRECKIE REWELACJE I SENSACJE

Konkurs wojewódzki

I miejsce

Wiktoria Sobczak, V

A.Paprocka

40.

 

Konkurs historyczny w ramach projektu edukacyjnego Akademia Antyczna  „Konkurs na projekt gazety codziennej” klasy IV-VI:  : NOWINY ATEŃSKIE

Konkurs wojewódzki

I miejsce

Jan Streich, V

A.Paprocka

41.

Konkurs historyczny w ramach projektu edukacyjnego Akademia Antyczna  „Konkurs na projekt gazety codziennej” klasy IV-VI:  GŁOS BOGÓW

Konkurs wojewódzki

II miejsce

Alicja Szczepkowska,V

Maja Chyła,V

A.Paprocka

42.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Konkurs wojewódzki

Finalista

Finalista

Piotr Brzuśnian- Słowiński, 8a

Nadia Burda, 8d

J. Gołębiowska

43.

„Igrzyska dzieci w piłce siatkowej”

Zawody powiatowe

I miejsce i awans do zawodów regionalnych(nie odbyły się)

Zespół w składzie: Huska Jakub, Petryszak Szymon, Podkowa Mateusz, Świercz Igor, Łuczak Bartosz, Kacprzak Aleksander,  Streich Jan, Podgórski Maksymilian, Pietryszak Marcel, Gawera Igor.

R. Krzentowski

44.

 

 

 

„Igrzyska dzieci w piłce koszykowej”

Zawody powiatowe

I miejsce i awans do zawodów regionalnych(nie odbyły się)

Zespół w składzie: Huska Jakub, Demucha Mikołaj, Juda Michał, Pawlak Dawid, Gołębiowski Oskar,Jurecki Norbert, Pietryszak Marcel, Petryszak Szymon, Kacprzak Aleksander

R. Krzentowski

45.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci

Zawody powiatowe

I miejsce

Zespół w składzie: Jakub Huska, Bartosz Łuczak, Łukasz Łuszczyk, Nikodem Karpiński, Adrian Nowak, Marcin Łabiszewski, Krzysztof Kontroniewicz, Wiktor Kaczorowski, Marcel Kowalski, Dominik Kostecki, Wojciech Pawlicki

W. Piwowarczyk

46.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci

Zawody powiatowe

II miejsce

Zespół w składzie: Barbara Nadolna, Hanna Obarzanek, Amelia Migdał, Nadia Zielińska, Kaja Giergiel, Julia Cybulska, Natalia Mikuła, Oliwia Siwek, Agata Nielipowicz, Julia Błażejewska, Aleksandra Ciszek

W. Piwowarczyk

47.

Finał Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci

Zawody wojewódzkie

12 miejsce

Zespół w składzie: Jakub Huska, Bartosz Łuczak, Łukasz Łuszczyk, Jan Pakuła, Adrian Nowak, Marcin Łabiszewski, Krzysztof Kontroniewicz, Wiktor Kaczorowski, Marcel Kowalski, Dominik Kostecki, Wojciech Pawlicki

W. Piwowarczyk

48.

Mistrzostwa  Powiatu w Unihokeju - Igrzyska Dzieci

Zawody powiatowe

II miejsce

Zespół w składzie: Julia Pajestka, Julia Błażejewska, Kaja Giergiel, Aleksandra Ciszek, Malwina Ciepłucha, Hanna Obarzanek, Nadia Zielińska, Klaudia Maduzia

W. Piwowarczyk

49.

Mistrzostwa  Powiatu w Unihokeju - Igrzyska Dzieci

Zawody powiatowe

III miejsce

Zespół w składzie: Jakub Huska, Mateusz Podkowa, Aleksander Kasprzak, Łukasz Łuszczyk, Maksymilian Podgórski

W. Piwowarczyk

50.

Konkurs „The Point Online 2020” dla uczniów klas 7 i 8 – kompetencje językowe

Konkurs międzyszkolny o zasięgu ogólnopolskim

Laureaci:

(przejście do kolejnego etapu)

Jakub Garanin, 8b

Olivier Dub, 8c

Jakub Szadkowski, 7e

Julia Orłowska, 8d

R. Pieczonka- koordynator

R.Mol i I.Sobczak- współorganizujące

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowa informacja:

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w klubowych zawodach, reprezentując klub Żak Pyrzyce - Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce.
1. 1 miejsce w biegu na 60m, rocznik 2008 - Marcel Kowalski
2. 2 miejsce w biegu na 60m, rocznik 2007 - Jakub Huska
3. 3 miejsce w skoku wzwyż, rocznik 2008 - Dominik Kostecki




Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  w Pyrzycach w konkursach i zawodach sportowych w1 okresie  roku szkolnego   2018/2019

 

lp

nazwa konkursu lub zawodów

ilość zgłoszonych prac lub uczestników

ranga imprezy

miejsca

imię i nazwisko nagrodzonego

opiekun

1

Wojewódzki Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

1

Eliminacje rejonowe

Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

Julia Pawlik – 8a

Ewa Pociecha

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

1

Eliminacje rejonowe

Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

Julia Pawlik – 8a

Rozalia Pieczonka

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

2

Eliminacje rejonowe

Uczennice zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

Dagmara Jedynak – 8a

Joanna Maduzia – 8a

Lucyna Kopciewicz

4

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

1

Eliminacje rejonowe

Uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Dawid Prajzendanc – 8b

 

5

Konkurs Ogólnopolski –   Z niemieckim w drogę – Erlebnisreise mit Deutsch

4

Konkurs ogólnopolski

 

Amelia Anczewska

Julia Bajor

Martyna Jacheć

Eliza Kołoszycz

Barbara Wójcik

6

Wojewódzki Konkurs Plastyczny –Moja mleczna kraina

32

Konkurs wojewódzki

Wyróżnienie

Hanna Zielińska -7d

Natalia Walkarz -5c

Violetta Ciszek

7

Wojewódzki Konkurs Plastyczny- „Prawa dziecka oczami dzieci” – temat „ Irena Sendlerowa i prawo dzieci do życia i szacunku”

14

Konkurs wojewódzki

Nagroda specjalna

Natalia Walkarz- 5c

Violetta Ciszek

8

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

12

Zawody powiatowe

5 miejsce

Lena Rogowska, Oliwia Marczak, Kinga Chmielewska, Julia Mamzer, Dominika Frątczak, Julia Ludwiczak, Aleksandra Ciszek, Julia Błażejewska, Kaja Giergiel, Malwina Ciepłucha, Malwina Makowska

Justyna Pawłowska

9

Wojewódzki Konkurs Plastyczny- „Dbamy o środowisko – segregujemy odpady”

43

Konkurs wojewódzki

Wyróżnienie specjalne

Amelia Łuczak -6e

Eugenia Czabanowska

10

Szkolny konkurs recytatorski – klasy 4-8

15

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Martyna Jacheć – 8b

Natalia Walkarz – 5c

Anna Kraśniańska – 4d

 

11

Szkolny konkurs recytatorski – klasy 1-3

19

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Szymon Fornalczyk- 2a

Robert Manowska – 3b

Małgorzata Karpiniec-1d

 

12

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach ID

13 chłopców

Zawody powiatowe

1 miejsce (17 miejsce w województwie)

Popielarczyk Fabian, Brudło Wiktor, Marcel Kowalski, Mateusz Socha, Kostecki Dominik, Jurecki Norbert, Jan Figiel, Łukasz Łuszczyk, Igor Gawera, Konrad Kotynia, Bartosz Osękowski, Bartosz Łuczak, Jakub Huska

Wojciech Piwowarczyk

13

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach ID

12 dziewcząt

Zawody powiatowe

4 miejsce

Aleksandra Ciszek, Julia Błażejewska, Amelia Andrzejak, Wiktoria Szwarc, Lena Rogowska, Julia Ludwiczak, Julia Mamzer, Oliwia Marcak, Karolina Kowalska, Kaja Giergiel, Zofia Kraśniańska, Wiktoria Florczak

Justyna Pawłowska

14

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach IMS

11 dziewcząt

Zawody powiatowe

1 miejsce

Syntia Bryk, Weronika Dyszkiewicz, Bianka Łakatosz, Julia Bajor, Martyna JAcheć, Anna Zambrzycka, Karolina Waliszewska, Nikola Kadłubek, Ewa Lorent, Aurelia Matyńka, Julia Gajewska

Justyna Pawłowska

15

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach IMS

11 dziewcząt

Zawody wojewódzkie

18 miejsce

Syntia Bryk, Weronika Dyszkiewicz, Bianka Łakatosz, Julia Bajor, Martyna JAcheć, Anna Zambrzycka, Karolina Waliszewska, Nikola Kadłubek, Ewa Lorent, Anna Padula, Inez Piątkowska

Justyna Pawłowska

16

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

8 dziewcząt

Zawody powiatowe

2 miejsce

Zuzanna Betyna, Kinga Chmielewska, Julia Mamzer, Ludwiczak Julia, Oliwia Marczak, Lena Rogowska, Dominika Frątczak, Anna Brząkowska,

Justyna Pawłowska

17

13 Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Pyrzyc o „Króla Maty”

27

 

3 miejsce

 

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

1 miejsce

 

Amelia Andrzejczak – 6b, waga 25kg,

 Oktawia Mucha- 6f, waga 36kg,

Otylia Kasprzak -6b, waga 54 kg,

Szymon Wójcik- 6e, waga 80+kg,

 

Nikola KAdłubek -7b, waga 36kg,

Vanessa Bulak- 7c, waga 72kg,

Denis Bartczak- 6f, waga 30 kg,

Filip MAtusiak – c, waga 44 kg,

 

Syntia Bryk- 8a, waga 62 kg,

Weronika Dyszkiewicz- 8a, waga 72 kg,

Jakub Pełka- 7d, waga 53 kg

 

Karolina Gadowska




Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  w Pyrzycach w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym  2016/2017


 

lp

nazwa konkursu lub zawodów

ilość zgłoszonych prac lub uczestników

ranga imprezy

miejsca

imię i nazwisko nagrodzonego

opiekun

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – eliminacje szkolne

9

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Czeremuszkin Milena 6d

Jacheć Martyna 6c

Kopcik Julia  6d

Mazur Julia  6d

Justyna Gołębiowska

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – eliminacje szkolne

8

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Julia Pawlik- 6b

Wiktoria Kocanowska 6b

Maja Harmaciej – 6b

Jakub Cywiński -6a

Rozalia Pieczonka

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – eliminacje szkolne

17

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Berenika Preston 6a

Martyna Jacheć- 6c

Syntia Bryk  6a

Gabriela Strusiewicz-5c

 

4

Wojewódzki Konkurs Matematyczny– eliminacje szkolne

18

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Oliwier Szram-6b

Julia Pawlik-6b

Kozdroń Dominik -6d

Kacper Chrobot – 6c

Dagmara Jedynak + 6b

Barbara Dam

Agnieszka Warzecha

Beata Matysiak

5

Szkolny konkurs recytatorski, klasy 1-3

32

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Natalia Walkarz – 3c

Kamila Gołębiowska -3f

Jakub Jaskulski – 3d

Magdalena Kobylarz

6

Szkolny Konkurs plastyczny języka niemieckiego: „Hamburg- miasto portowe”

18

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak + 6b

Julia Tarka – 6a

Martyna Wysocka- 5c

Rozalia Pieczonka

7

Szkolny konkurs recytatorski, klasy  4-6

15

Konkurs szkolny

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Zofia Kraśniańska – 4b

Kajetan Kacprzak- 5f

Jan Figiel -4d

Aleksandra Kaczyńska – 6b

Iwona Żurawska

8

Szkolny Konkurs Wiedzy o ruchu drogowym

6 klas

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Klasa 3 e

Klasa 3 b

Klasa 3 c

 Beata Łabiga

Joanna Różalska

9

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy 2-3

16

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Hanna Małycha – 2c

Alan Rzepka – 2g

Filip Kita – 2h

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Hanna Wiłkowicz- 3a

Oskar Makowski – 3d

Małgorzata Olejniczak

Magdalena Kobylarz

Karolina Kowalska

10

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy  4-6

16

Konkurs szkolny

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Filip Borek- 4f

Kajetan Kacprzak-5f

Julia Pawlik- 6b

Magdalena Wróblewska

11

Szkolny Konkurs Plastyczny” zaczytana szkoła”

24

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

Maciej Wróbel- 4e

Balcerczak Jakub- 6c

Beata Łabiga

12

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

15

Konkurs szkolny

Mistrz pięknego czytania

Klasa 2- Domagała Adrianna

Klasa 3- Giergiel Kaja

Klasa4- Kraśniańska Zofia

Klasa 5 – Jaroszyńska Kaja

Klasa 6 – Gołębiowska Natalia

 

13

szkolny Konkurs Plastyczny ”Co można oszczędzać”

 22

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Balcerczak Jakub -6c

Ciesielski Maciej – 5f

Wróbel Maciej – 4e

Beata Łabiga

14

Powiatowy turniej Szachowy

4

Zawody powiatowe

2 miejsce drużynowo

 Dawid Prajzendanc 6d

 Aleksandra Kaczyńska – 6a

 Konrad Janczak – 6d

 Jakub Cywiński – 6a

Gabriela Czaja

15

1 Przegląd Piosenki świątecznej

1

Konkurs powiatowy

2 miejsce

Joanna Maduzia

Piotr Marcinkiewicz

16

4 Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i świątecznej

1

Konkurs powiatowy

Wyróżnienie

Joanna Maduzia

Piotr Marcinkiewicz

17

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ”Ortografik 2017” dla klas 2 i 3 edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs międzyszkolny

1 miejsce w kategorii klas 2

1 miejsce w kategorii klas 3

2 miejsce

Alan Rzepka -2g

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Oskar Makowski -3d

Małgorzata Olejniczak

18

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SERCE SERC III pt. "Obietnice Serca Jezusowego w objawieniach św. Małgorzaty Marii Alacoque"

5

Konkurs międzyszkolny

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienie

Szymon Petryszak -3d

Jakub Garanin  5a

Filip Wilkowski 3

Siostra Ewelina Betkało

Ewa Jędrzejczak

19

Międzyszkolny Konkurs

Plastyczny „Orędzie z Fatimy”

 

Konkurs międzyszkolny

wyróżnienie

Bianka Kurosz z  kl. 2 i

Siostra Ewelina Betkało

20

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym, Bielice 2016

20

Konkurs powiatowy

1 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak -6b

Kajetan Kacprzak- 5f

Rozalia Pieczonka

21

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

8

Zawody powiatowe

3 miejsce

 Świetliński Alan, Plizga Filip,  Witkowski Mikołaj, Świergul Maksymilian, Cieślik Jakub, Michał Juchlke, Filip Więsek, Michał Kowalczyk, Jakub Balcerczak

Justyna Pawłowska

22

Mini Siatkówka Dziewcząt

9

Zawody powiatowe

1 miejsce

Boncela Aleksandra, Bryk Syntia, Bulak Vanessa, jacheć Martyna, Łakatosz Bianka, Matryńka Aurelia, Mazur Julia, Pszczoła Magdalena, Wróbel Julia

Gabriela Czaja

23

Powiatowy konkurs plastyczny ”Pisanka i palma wielkanocna”

23

Konkurs powiatowy

Nagrody główne:

1 nagroda32 nagroda

3 nagroda

 

Garanin Jakub 5a

Balcerczak Jakub – 6c

Jacheć Martyna – 6c

Beata Łabiga

             

24

Sztafetowe biegi przełajowe

13

Zawody powiatowe

1 miejsce

Łakatosz Blanka, Syntia Bryk, Julia Bajor, Martyna Jacheć, Nikola Kadłubek, Zofia Kraśniańska, Amelia Andrzejak, Hanna Zielińska, Weronika Dyszkiewicz, Inez Piątkowska, Amelia Anczewska, Karolina Waliszewska

Eryka Bazal

25

Mały Konkurs Recytatorski

12

Eliminacje powiatowe

laureaci

Martyna Jacheć -6c

Zofia Kraśniańska – 4b

Agnieszka Bil

Magdalena Kobylarz

26

III Liga Szkół Podstawowych

4

Konkurs powiatowy

3 miejsce zespołowo

Berenika Preston- 6a

Dagmara Jedynak -6b

Alan Świetliński – 6b

Filip Plizga – 6b

Agnieszka Warzecha

27

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej chłopców

9

Zawody powiatowe

1 miejsce

Drużyna :Adam Toboła, Jakub Balcerczak, Michał Kowalczyk, Jakub Cieślik, Kajetan Kacprzak, Hubert Betyna, Dub Oliwier, Oliwier Woźniak, Mateusz Słota

Bożena Tołoczko

28

Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej chłopców

9

Zawody regionalne

2 miejsce

Drużyna :Adam Toboła, Jakub Balcerczak, Michał Kowalczyk, Jakub Cieślik, Kajetan Kacprzak, Mikołaj Kurzawa, Dub Oliwier, Oliwier Woźniak, Mateusz Słota

Bożena Tołoczko

29

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

9

Zawody powiatowe

1 miejsce

Syntia Bryk,   Martyna Jacheć, Weronika Dyszkiewicz, Kaczyńska Aleksandra, Kołoszycz Eliza, Mazur Julia, Bajor Julia, Bulak Vanessa

Gabriela Czaja

30

Powiatowy Turniej w mini –piłce nożnej chłopców

10

 Zawody powiatowe

2 miejsce w grupie

Węgrzynowski Nikodem, Toboła Adam, Świetliński Alan, Plizga Filip, Kruszewski Bartosz, Jędrzejewski Jakub, Witkowski Mikołaj, Świergul Maksymilian, Cieślik Jakub, Kędzierski Gracjan

Gabriela Czaja

3

Powiatowy konkurs plastyczny”Jesteśmy wśród was- przyjazny osobie niepełnosprawnej”

45

Konkurs powiatowy

Nagroda

Kołoszycz    6c

Beata Łabiga

32

Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt szkół podstawowych

5

Zawody powiatowe

1 miejsce

Syntia Bryk,    Weronika Dyszkiewicz, Bianka Łakatosz, Podskalna Dominika, Boncela Aleksandra

Gabriela Czaja

33

Powiatowe drużynowe biegi przełajowe

16

Zawody powiatowe

1 miejsce

Syntia Bryk, Karolina Waliszewska, Bianka Łakatosz, Martyna Jacheć, Weronika Dyszkiewicz

 

34

XVII edycja konkursu ”Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region.”- temat przewodni „Złoty wiek Pomorza (XVI-XVII )

2

Konkurs wojewódzki

3 miejsce

Finalistka

Berenika Preston – 6a

Hanna Zielińska – 5d

Anna Paprocka

35

„Wokół symboli narodowych” –konkurs organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej

93

Konkurs wojewódzki

Klasy 1

 1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Klasy 2 i 3

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Karolina Nowysz- 1a

Michał Gałka -1c

Wiktoria Malinowska-1b

 

Wiktor Delekta- 3a

Kaja Giergiel- 3g i Natalia Walkarz – 3c

Aleksander Kacprzak-2f

Franciszek Sroczyński – 2i

Hanna Piepióra -2h

Hanna Wiłkowicz- 3a

Weronika Radecka

36

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej

1

Konkurs wojewódzki

Laureat

Zuzanna Barnik

Piotr Marcinkiewicz

37

Półfinał Mistrzostw Województwa -  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej chłopców

9

Zawody wojewódzkie

4 miejsce

Drużyna :Adam Toboła, Jakub Balcerczak, Michał Kowalczyk, Jakub Cieślik, Kajetan Kacprzak, Hubert Betyna, Dub Oliwier, Oliwier Woźniak, Mateusz Słota , Kruszewski Bartosz

Bożena Tołoczko

38

Konkurs plastyczny” Ja i mój niepełnosprawny kolega, Ja i moja niepełnosprawna koleżanka”

1

Konkurs wojewódzki

Wyróżnienie

Jarosław Polewczak

Anna Padula

 

39

¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

9

zawody wojewódzkie

2 miejsce

Adam Toboła, Jakub Balcerczak, Jakub Cieślik, Michał Kowalczyk, Kajetań Kacprzak, Mikołaj Kurzawa, Mateusz Słota, Oliwier Dub, Oliwier Woźniak

Bożena Tołoczko

40

¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

10

zawody wojewódzkie

4 miejsce

Bryk Syntia, Boncela Aleksandra, Bulak Vanessa, Łakatosz Bianka, Mazur Julia, Pszczoła Magdalena, Jacheć Martyna, Matyńka Aurelia, Wróbel Julia, Kaczyńska Aleksandra

 Gabriela Czaja

41

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 0-3

22

Konkurs ogólnokrajowy

1 miejsce

Wyróżnienia

Jakub Chrząstowski

Zuzanna Straszewska

Filip Makulski

Grażyna Hancz

Magdalena Kobylarz

Małgorzata Olejniczak

42

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 4-6

9

Konkurs ogólnokrajowy

2 miejsce

Mateusz Pawelski

Violetta Ciszek

43

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Galileo2017

16

Konkurs ogólnopolski

3 miejsce

 

Wyróżnienia

Wiktoria Kocanowska 6b

Kajetan Kacprzak -5f

Maja Harmaciej- 6b

Jakub Cywiński – 6a

Rozali Pieczonka

44

Ogólnopolski Konkurs plastyczny ”Cztery łapy czyli literackie spotkanie ze zwierzętami”

10

Konkurs ogólnopolski

1 miejsce

Jedynak Dagmara-6b

Agnieszka Bill

Iwona Ślisz Dziengowska

45

Ogólnopolski Konkurs matematyczny ”Kangur 2017”

45

Konkurs ogólnopolski

Wyróżnienia

Klasy 2

 

 

 

 

 

Klasy 3

 

Klasy 4

 

Klasy 5

 

Robotnikowski Natan

Gąsiorowski Wojciech

Piepióra Hanna

Kontroniewicz Krzysztof

Siwek Oliwia

Cygański Jakub

Sowa Marcin

Klęczar Kacper

Domagała Zuzanna

Zielińska Hanna

Niwińska Laura

Marzena Ulas

46

Szkolny konkurs informatyczny

 

Konkurs szkolny

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

Joanna Maduzia kl. VI a

Grzegorz Maksymiak kl. V b

Eliza Kołoszycz kl. VI c

 

Magdalena Pszczoła kl. VI d

Zuzanna Dziadkiewicz kl. V b

Maja Harmaciej kl. VI b

 

Tomasz Kołoszycz kl. V c

Natalia Gołębiowska kl. VI d

Marlena Dobosz


 




Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  w Pyrzycach w

konkursach i zawodach sportowych w 

pierwszym okresie roku szkolnego 2016/2017

lp

Nazwa konkursu lub zawodów

Ranga imprezy

Miejsca

Imię i nazwisko nagrodzonego

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Czeremuszkin Milena 6d

Jacheć Martyna 6c

Kopcik Julia  6d

Mazur Julia  6d

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Julia Pawlik- 6b

Wiktoria Kocanowska 6b

Maja Harmaciej – 6b

Jakub Cywiński -6a

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Berenika Preston 6a

Martyna Jacheć- 6c

Syntia Bryk  6a

Gabriela Strusiewicz-5c

4

Wojewódzki Konkurs Matematyczny– eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Oliwier Szram-6b

Julia Pawlik-6b

Kozdroń Dominik -6d

Kacper Chrobot – 6c

Dagmara Jedynak + 6b

5

Szkolny konkurs recytatorski, klasy 1-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Natalia Walkarz – 3c

Kamila Gołębiowska -3f

Jakub Jaskulski – 3d

6

Szkolny konkurs recytatorski, klasy  4-6

Konkurs szkolny

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Zofia Kraśniańska – 4b

Kajetan Kacprzak- 5f

Jan Figiel -4d

Aleksandra Kaczyńska – 6b

7

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy 2-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Hanna Małycha – 2c

Alan Rzepka – 2g

Filip Kita – 2h

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Hanna Wiłkowicz- 3a

Oskar Makowski – 3d

8

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy  4-6

Konkurs szkolny

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Filip Borek- 4f

Kajetan Kacprzak-5f

Julia Pawlik- 6b

9

Powiatowy turniej Szachowy

Zawody powiatowe

2 miejsce drużynowo

 Dawid Prajzendanc 6d

 Aleksandra Kaczyńska – 6a

 Konrad Janczak – 6d

 Jakub Cywiński – 6a

10

1 Przegląd Piosenki świątecznej

Konkurs powiatowy

2 miejsce

Joanna Maduzia

11

4 Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i świątecznej

Konkurs powiatowy

Wyróżnienie

Joanna Maduzia

12

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym, Bielice 2016

Konkurs powiatowy

1 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak -6b

Kajetan Kacprzak- 5f

13

„Wokół symboli narodowych” –konkurs organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej

Konkurs wojewódzki

Klasy 1

 1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Klasy 2 i 3

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Karolina Nowysz- 1a

Michał Gałka -1c

Wiktoria Malinowska-1b

 

Wiktor Delekta- 3a

Kaja Giergiel- 3g i Natalia Walkarz – 3c

Aleksander Kacprzak-2f

Franciszek Sroczyński – 2i

Hanna Piepióra -2h

Hanna Wiłkowicz- 3a

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 0-3

Konkurs ogólnokrajowy

1 miejsce

Wyróżnienia

Jakub Chrząstowski

Zuzanna Straszewska

Filip Makulski

15

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 4-6

Konkurs ogólnokrajowy

2 miejsce

Mateusz Pawelski

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  w Pyrzycach w konkursach i zawodach sportowych w 

pierwszym okresie roku szkolnego 2014/2015

 

1)      Konkurs powiatowy Przyjazny osobie niepełnosprawnej”

 Nagrodę główną otrzymali:

 

  • Zuzanna Kowalska 2a
  • Kinga Chmielewska 2f  
  • Michał Oszczyk 4d
  • Michał Świercz 5e

 

2)      Zawody powiatowe

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe

1 miejsce zajęła sztafeta w składzie:  Maciej Migdalski, Wiktor Witkowski, Szymon Pawicki, MichałJarząb, Adam Krzewicki, Szymon Szol, Tytus Osękowski, Wojciech Grzybowski, Michał Borecki, Łukasz Weymann

 

  • Zawody „O króla maty”

 

 2 miejsce drużynowo zajęli: Śmiałkowska Aleksandra, Karczewska Paulina, Widziak Zuzanna, Mamos Nikol, Aleksandra Pawłowska, Litwicka Julia, Świercz Nikola, Matusiak Jakub, Wieczorek Kacper, Pełka Jakub, Hatłas Radosław, Turkiewicz Maciej, Kuźnicki Wojciech.     

 

  • Zawody „O króla maty”

 

Osiągnięcia indywidualne:

  • 28kg:

2 miejsce Śmiałkowska Aleksandra

 

3 miejsce Karczewska Paulina

 

  • 36 kg

3 miejsce Widziak Zuzanna

  • 47 kg

2 miejsce Mamos Nikol

  • 54 kg

1 miejsce Aleksandra Pawłowska

2 miejsce Litwicka Julia

  • +54 kg

1 miejsce Świercz Nikola

 

Chłopcy

  • 24kg

3 miejsce Matusiak Jakub   

  • 32 kg

2 miejsce Wieczorek Kacper

  • 36 kg

1 miejsce Pełka Jakub

  • 41 kg

1 miejsce Hatłas Radosław

2 miejsce Turkiewicz Maciej

  • +54 kg

1 miejsce Kuźnicki Wojciech

 

   

3)      Powiatowy konkurs na kartkę świąteczną w języku obcym

 

1 miejsce Michał Kowalczyk 4c

 

wyróżnienie Kordian Szlaski -6e

 

wyróżnienie Dagmara Jedynak – 4b

 

4)      III Powiatowy Świąteczny Konkurs Plastyczny

 

▪          W kategorii – kartka świąteczna

 

Nagroda główna: Jakub Chrząstkowski  1a, Balcerczak Jakub-4c

 

 Wyróżnienia:

 

Filip Makulski -1f

 Michał Oszczyk -4d

Natalia Gała- 5e

Maksymilian Gredka -5b

Maksymilian Świergul -4a

 

▪          W kategorii – stroik świąteczny

 Nagroda główna: Anastazja Cupak – 3c, Wiktor Kałużny- 6d, Zofia Jankowska -3e

 

 Wyróżnienia:

 

Jakub Stępień -2d

Martyna Szyszka – 2a

Jakub Huska – 1d

Michał Oszczyk -4d

Mateusz Fejczuk –5a

Wiktor Muszyński – 6a

 

 5)      Powiatowy Konkurs na kartkę świąteczną, stroik i ozdoby choinkowe pod hasłem” Świąteczne impresje”

 

▪         W kategorii kartka świąteczna

 

Nagrodę główną: Natalia Gała -  5e, Oliwia Franiak z grupy 5-latków

 Wyróżnienia:

Zuzanna Kaczmarczyk   1b

Anna Posyniak -2f

Ineza Piątkowska - 4c

 

▪          W kategorii stroik świąteczny

 

Nagrodę główną: Jakub Balcerczak - 4c

Wyróżnienie: Bartłomiej Sarzała  z klasy 1a

 

 6)      XXIII Powiatowego Przeglądu Grup Kolędniczych i Zapustnych

 Wyróżnienie: 19 uczniów  z klasy 4a

 

7)      II Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i Świątecznej

 

1 miejsce Kacper Stawiarski 6d

 Wyróżnienie:  Hanna Rojek 5e

 

 

8)      Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

1 miejsce zajęła drużyna w składzie: Nikola Świercz, Weronika Major, Anna Lemparty, Nadia Sześciel,

Anna Głuszczak, Andżelika Szymańska, Julia Lachowicz, Roksana Dykszak, Zuzanna Klińska

 

 

9)      Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej chłopców

 

1 miejsce zajęła drużyna w składzie: Michał Wójciak, Łukasz Weymann, Kacper Stawiarski, Szymon Pawicki, Michał Borecki, Michał Świercz, Tytus Osękowski, Jakub Pietrzak, Wiktor Siwek, Kacper Kasprzak

 

10)   Powiatowe zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt

 

2 miejsce zajęła drużyna w składzie: Nikola Świercz,  Anna Lemparty, Nadia Sześciel, Anna Głuszczak,Andżelika Szymańska, Julia Lachowicz, Roksana Dykszak, Maja Sytnik, Gabriela Masiel, Nowakowska Natalia

 

11)   Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Świąteczną zorganizowany przez firmę Polanglo

 

2 miejsce zajął Michał Oszczyk – 4d



III Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "ORTOGRAFIK 2014"  dla uczniów z drugich i trzecich - 30.05.2014 r.  

na poziomie klas drugich :

I miejsce Zuzanna Domagała z klasy 2a

II miejsce Kaja Jaroszyńska z klasy 2b

III miejsce Zofia Jankowska z klasy 2c

na poziomie klas trzecich:

III miejsce Kacper Chrobot z klasy 3c

 

 

I POWIATOWY KONKURS pt. "LITEROMANIA- umiejętnie głoskuje i literuję" - 28.05.2014 r.

tytuł MISTRZA LITEROMANII otrzymał Denis Bartaczak


wicemistrza LITEROMANII otrzymał Jakub Stępień

 

Powiatowy konkurs na ulotkę o tematyce antynikotynowej pt. "Nie zadymiaj mnie"   maj 2014 r.

Jędrzej Kowlaski  z klasy Vc - II miejsce

Dawid Kalinowski z klasy Ve - wyróżnienie

Konkurs Krasomówczy uczniów klas I-III     28 maja 2014 r.

tytuł „Najlepszych mówców w klasach I – III” otrzymali:
w klasach I – Oskar Świeboda z kl. I f
w klasach II – Kaja Jaroszyńska z kl. II b
w klasach III – Maja Harmaciej z kl. III b

 

Konkurs plastyczny - kwiecień 2014 r. 
Obrazki z życia Anioła Stróża  Świętego Jana Pawła II”

tytuł LAUREATA  uzyskała Wiktoria Hruściel  z klasy VIc

wyróżnienie Agnieszka Sędłak z klasy VIc

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2014

wyróżnienie otrzymali:

z klas drugich: Kacprzak Kajetan, Kielak Agata, Burda Bartosz

z klas czwartych: Seweryn Sara, Siwek Wiktor, Fejczuk Mateusz,

z klas szóstych: Kantor Filip

 

 IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Szkoła moich marzeń”

wyróżnienie otrzymał  Karol Gutkowski – uczeń klasy V a  

 

GMINNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO 14.05.2014 r.

I – Martyna Prajzendanc

IV – Jędrzej Kowalski

VIII – Julia Wróbel.

 

SZKOLNY KONKURS EKONOMICZNO - BANKOWY  18.04.2014 r.

I miejsce - Maksymilian Cupak z kl. V E

II miejsce - Aleksandra Kołodziejska - Pustowitenko z kl. V D

III miejsce-  Sara Seweryn z kl. IV D

 

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY LEONIDZE TELIDZE 15.04.2014 r.

1 miejsce zajęła drużyna czarnych ( Afryka) w składzie: Daniel Prajzendanc 3d,Anna Cuper 4b, Nikol Mamos 5a i Marika Kozdroń 6e

2 miejsce zajęła drużyna czerwonych (Ameryka) w składzie: Julia Pawlik 3b, Alicja Gmyrek 4e, Dominik Bartczak 5b i Jan Zarzycki 6b

3 miejsce zajęła drużyna zielonych ( Australia) w składzie: Jakub Cywiński 3a, Maria Kulig 4c, Anna Lemparty 5e i Dominik Jastrzębski 6a oraz drużyna niebieskich (Europa) w składz

lp

Nazwa konkursu lub zawodów

Ranga imprezy

Miejsca

Imię i nazwisko nagrodzonego

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Czeremuszkin Milena 6d

Jacheć Martyna 6c

Kopcik Julia  6d

Mazur Julia  6d

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Julia Pawlik- 6b

Wiktoria Kocanowska 6b

Maja Harmaciej – 6b

Jakub Cywiński -6a

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Berenika Preston 6a

Martyna Jacheć- 6c

Syntia Bryk  6a

Gabriela Strusiewicz-5c

4

Wojewódzki Konkurs Matematyczny– eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Oliwier Szram-6b

Julia Pawlik-6b

Kozdroń Dominik -6d

Kacper Chrobot – 6c

Dagmara Jedynak + 6b

5

Szkolny konkurs recytatorski, klasy 1-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Natalia Walkarz – 3c

Kamila Gołębiowska -3f

Jakub Jaskulski – 3d

6

Szkolny konkurs recytatorski, klasy  4-6

Konkurs szkolny

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Zofia Kraśniańska – 4b

Kajetan Kacprzak- 5f

Jan Figiel -4d

Aleksandra Kaczyńska – 6b

7

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy 2-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Hanna Małycha – 2c

Alan Rzepka – 2g

Filip Kita – 2h

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Hanna Wiłkowicz- 3a

Oskar Makowski – 3d

8

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy  4-6

Konkurs szkolny

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Filip Borek- 4f

Kajetan Kacprzak-5f

Julia Pawlik- 6b

9

Powiatowy turniej Szachowy

Zawody powiatowe

2 miejsce drużynowo

 Dawid Prajzendanc 6d

 Aleksandra Kaczyńska – 6a

 Konrad Janczak – 6d

 Jakub Cywiński – 6a

10

1 Przegląd Piosenki świątecznej

Konkurs powiatowy

2 miejsce

Joanna Maduzia

11

4 Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i świątecznej

Konkurs powiatowy

Wyróżnienie

Joanna Maduzia

12

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym, Bielice 2016

Konkurs powiatowy

1 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak -6b

Kajetan Kacprzak- 5f

13

„Wokół symboli narodowych” –konkurs organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej

Konkurs wojewódzki

Klasy 1

 1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Klasy 2 i 3

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Karolina Nowysz- 1a

Michał Gałka -1c

Wiktoria Malinowska-1b

 

Wiktor Delekta- 3a

Kaja Giergiel- 3g i Natalia Walkarz – 3c

Aleksander Kacprzak-2f

Franciszek Sroczyński – 2i

Hanna Piepióra -2h

Hanna Wiłkowicz- 3a

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 0-3

Konkurs ogólnokrajowy

1 miejsce

Wyróżnienia

Jakub Chrząstowski

Zuzanna Straszewska

Filip Makulski

15

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 4-6

Konkurs ogólnokrajowy

2 miejsce

Mateusz Pawelski

 

lp

Nazwa konkursu lub zawodów

Ranga imprezy

Miejsca

Imię i nazwisko nagrodzonego

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Czeremuszkin Milena 6d

Jacheć Martyna 6c

Kopcik Julia  6d

Mazur Julia  6d

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Julia Pawlik- 6b

Wiktoria Kocanowska 6b

Maja Harmaciej – 6b

Jakub Cywiński -6a

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Berenika Preston 6a

Martyna Jacheć- 6c

Syntia Bryk  6a

Gabriela Strusiewicz-5c

4

Wojewódzki Konkurs Matematyczny– eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Oliwier Szram-6b

Julia Pawlik-6b

Kozdroń Dominik -6d

Kacper Chrobot – 6c

Dagmara Jedynak + 6b

5

Szkolny konkurs recytatorski, klasy 1-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Natalia Walkarz – 3c

Kamila Gołębiowska -3f

Jakub Jaskulski – 3d

6

Szkolny konkurs recytatorski, klasy  4-6

Konkurs szkolny

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Zofia Kraśniańska – 4b

Kajetan Kacprzak- 5f

Jan Figiel -4d

Aleksandra Kaczyńska – 6b

7

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy 2-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Hanna Małycha – 2c

Alan Rzepka – 2g

Filip Kita – 2h

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Hanna Wiłkowicz- 3a

Oskar Makowski – 3d

8

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy  4-6

Konkurs szkolny

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Filip Borek- 4f

Kajetan Kacprzak-5f

Julia Pawlik- 6b

9

Powiatowy turniej Szachowy

Zawody powiatowe

2 miejsce drużynowo

 Dawid Prajzendanc 6d

 Aleksandra Kaczyńska – 6a

 Konrad Janczak – 6d

 Jakub Cywiński – 6a

10

1 Przegląd Piosenki świątecznej

Konkurs powiatowy

2 miejsce

Joanna Maduzia

11

4 Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i świątecznej

Konkurs powiatowy

Wyróżnienie

Joanna Maduzia

12

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym, Bielice 2016

Konkurs powiatowy

1 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak -6b

Kajetan Kacprzak- 5f

13

„Wokół symboli narodowych” –konkurs organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej

Konkurs wojewódzki

Klasy 1

 1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Klasy 2 i 3

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Karolina Nowysz- 1a

Michał Gałka -1c

Wiktoria Malinowska-1b

 

Wiktor Delekta- 3a

Kaja Giergiel- 3g i Natalia Walkarz – 3c

Aleksander Kacprzak-2f

Franciszek Sroczyński – 2i

Hanna Piepióra -2h

Hanna Wiłkowicz- 3a

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 0-3

Konkurs ogólnokrajowy

1 miejsce

Wyróżnienia

Jakub Chrząstowski

Zuzanna Straszewska

Filip Makulski

15

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 4-6

Konkurs ogólnokrajowy

2 miejsce

Mateusz Pawelski

 

lp

Nazwa konkursu lub zawodów

Ranga imprezy

Miejsca

Imię i nazwisko nagrodzonego

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Czeremuszkin Milena 6d

Jacheć Martyna 6c

Kopcik Julia  6d

Mazur Julia  6d

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Julia Pawlik- 6b

Wiktoria Kocanowska 6b

Maja Harmaciej – 6b

Jakub Cywiński -6a

3

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Berenika Preston 6a

Martyna Jacheć- 6c

Syntia Bryk  6a

Gabriela Strusiewicz-5c

4

Wojewódzki Konkurs Matematyczny– eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Oliwier Szram-6b

Julia Pawlik-6b

Kozdroń Dominik -6d

Kacper Chrobot – 6c

Dagmara Jedynak + 6b

5

Szkolny konkurs recytatorski, klasy 1-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Natalia Walkarz – 3c

Kamila Gołębiowska -3f

Jakub Jaskulski – 3d

6

Szkolny konkurs recytatorski, klasy  4-6

Konkurs szkolny

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Zofia Kraśniańska – 4b

Kajetan Kacprzak- 5f

Jan Figiel -4d

Aleksandra Kaczyńska – 6b

7

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy 2-3

Konkurs szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

Hanna Małycha – 2c

Alan Rzepka – 2g

Filip Kita – 2h

 

Bartłomiej Dziadkiewicz- 3f

Hanna Wiłkowicz- 3a

Oskar Makowski – 3d

8

Szkolny konkurs ortograficzny, klasy  4-6

Konkurs szkolny

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii

Filip Borek- 4f

Kajetan Kacprzak-5f

Julia Pawlik- 6b

9

Powiatowy turniej Szachowy

Zawody powiatowe

2 miejsce drużynowo

 Dawid Prajzendanc 6d

 Aleksandra Kaczyńska – 6a

 Konrad Janczak – 6d

 Jakub Cywiński – 6a

10

1 Przegląd Piosenki świątecznej

Konkurs powiatowy

2 miejsce

Joanna Maduzia

11

4 Regionalny Przegląd Piosenki Zimowej i świątecznej

Konkurs powiatowy

Wyróżnienie

Joanna Maduzia

12

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym, Bielice 2016

Konkurs powiatowy

1 miejsce

3 miejsce

Dagmara Jedynak -6b

Kajetan Kacprzak- 5f

13

„Wokół symboli narodowych” –konkurs organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej

Konkurs wojewódzki

Klasy 1

 1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Klasy 2 i 3

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Karolina Nowysz- 1a

Michał Gałka -1c

Wiktoria Malinowska-1b

 

Wiktor Delekta- 3a

Kaja Giergiel- 3g i Natalia Walkarz – 3c

Aleksander Kacprzak-2f

Franciszek Sroczyński – 2i

Hanna Piepióra -2h

Hanna Wiłkowicz- 3a

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 0-3

Konkurs ogólnokrajowy

1 miejsce

Wyróżnienia

Jakub Chrząstowski

Zuzanna Straszewska

Filip Makulski

15

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Świat w kolorach praw dziecka – klasy 4-6

Konkurs ogólnokrajowy

2 miejsce

Mateusz Pawelski