Gazetka Szkolna

MIĘDZY NAMI UCZNIAKAMI

Uczniowie, pełni energii, po wakacjach wrócili do szkoły z głowami pełnymi pomysłów...

Od początku września członkowie koła dziennikarskiego pracują nad pierwszym w tym roku szkolnym numerem gazetki „Między Nami Uczniakami”. Zmienił się skład zespołu, co będzie miało odzwierciedlenie w wyglądzie czasopisma, pojawiającej się tematyce.

Młodzi dziennikarze redagują różnego rodzaju artykuły, dzielą się swą wiedzą, zainteresowaniami, spostrzeżeniami. Uczą się odpowiedzialności za własne słowo oraz za siebie nawzajem. Wyrażają swoje zdanie, przemyślenia nie zapominając o szacunku dla innych. Pisząc przekazują nam cząstkę siebie.

Gazetka ukaże się pod koniec października. Zachęcamy do jej zakupienia.

Kto pracuje nad przygotowaniem czasopisma i za co odpowiada?

Klaudia Bartosińska – redaktor naczelny

Iga Tryka, Wiktor Makowski – wywiady

Aleksandra Albinowska – rozrywka, teksty okolicznościowe

Klaudia Bartosińska, Mikołaj Diakowski, Jędrzej Kowalski, Klaudia Dyszkiewicz, Dawid Głowacki - opowiadania, teksty okolicznościowe