Świetlica prezentuje

Dnia 6 grudnia 2011r. w godzinach 16:00 - 19:00 świetlica oczekiwała na rodziców, którzy przyszli do szkoły na zebrania. Promocja miała na celu przybliżyć rodzicom pracę świetlicy. Można było obejrzeć sale poszczególnych grup oraz zobaczyć wystawę prac plastycznych.

Ciekawym momentem był pokaz multimedialny przedstawiający codzienne zajęcia oraz najważniejsze wydarzenia z życia świetlicy. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz, na którym wystawiono dekoracje świąteczne przygotowane przez dzieci wspólnie z wychowawczyniami.