"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować" - Johanin Wolfgang von Goethe (1749-1832)::Uwaga!!! Wywiadówki i konsultacje odbywają się we wtorki.::Świetlica szkolna jest czynna od 7:00 do 16:00::Biblioteka szkolna zaprasza codziennie w godzinach: od 8:00 do 14:30.

Dzień Kota

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. Postanowiliśmy uczcić ten dzień zapraszając na pogadankę panią Violettę Olszewską – lekarza weterynarii. Wcześniej przygotowaliśmy wspólnie portrety kotów -naszych ulubieńców.   Oczekując na p. doktor, p. Violetka Ciszek malowała dzieciom twarze, tak aby przypominały kotki.

Pani doktor opowiadała o prawach zwierząt, o tym jak powinniśmy dbać o naszych małych podopiecznych i co robić, kiedy spotkamy na swojej drodze agresywne zwierzę.

Wychowankowie świetlicy chętnie zadawali pytania p. doktor,  a na koniec pożegnali p. Violettę ogromnymi brawami, kwiatami i podziękowaniami w formie dyplomu. 

Gośćmi specjalnymi były koty Hani Rojek i Sary Seweryn, które swoją obecnością uświetniły najważniejszy dzień dla wszystkich miłośników kotów.